Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.powiat-sepolno.pl

Treść strony

Komunikat Starosty Sępoleńskiego

Komunikat Starosty Sępoleńskiego

w sprawie zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem, wywołującym chorobę o nazwie COVID-19.

Z uwagi na aktualną sytuację w Polsce i na świecie Starosta Sępoleński mając na uwadze ochronę mieszkańców naszego Powiatu podjął decyzję o wstrzymaniu do odwołania osobistego przyjmowania interesantów  Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych podległych Powiatowi. 

Jeżeli jest taka możliwość prosimy o załatwianie spraw urzędowych za pośrednictwem platformy e-PUAP, drogą elektroniczną lub telefonicznie.

W sprawach pilnych, w których istnieje konieczność osobistego stawiennictwa prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty w Starostwie Powiatowym tel. 52-388-13-00.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo odwołuję wszystkie wydarzenia, imprezy, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez Powiat.
Powyższe decyzje są podyktowane narastającym zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem.

Prosimy Mieszkańców Powiatu powracający do Polski z wyjazdów zagranicznych - bez względu na miejsce pobytu za granicą oraz cel wyjazdu -  do bezwzględnego odbycia 14- dniowej kwarantanny domowej, licząc od dnia powrotu do Polski, z uwagi na narastające zagrożenie epidemiologiczne wywołane koronawirusem COVID-19, stwarzającym bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia ludzi oraz tym samym konieczność podjęcia działań mających na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się choroby. Z uwagi na fakt, że sytuacja jest dynamiczna i trudno przewidzieć kierunki rozprzestrzeniania się wirusa, apelujemy o śledzenie bieżących komunikatów na stronach Głównego Inspektora Sanitarnego https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

Metryka

 • [treść archiwalna]
 • autor lub odpowiedzialny za treść: Starosta Sępoleński - Jarosław Tadych
  data wytworzenia: 2020-03-11
 • opublikował: Kamila Jabłońska
  data publikacji: 2020-03-11 13:37
 • zmodyfikował: Kamila Jabłońska
  ostatnia modyfikacja: 2020-03-11 13:39

Rejestr zmian

 • zmieniono 2020-03-11 13:39 przez Kamila Jabłońska: dodanie tytułu

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2268414
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2024-05-24 13:03:45
baner toplayer